Шановні колеги,

запрошуємо вас з 2 до 4 червня приєднатися до найбільш очікуваної події року для ринку нерухомості України - Міжнародної конференції «Ринок нерухомості: Кращі інновації та досвід», яка цього року відбудеться вже у двадцять шостий раз!

Профільні та масові медіа, представники інтернет-ресурсів та цільової преси, отримуючи акредитацію, можуть взяти участь у всіх ділових заходах цієї масштабної події. Для учасників і гостей члени АФНУ та лідери ринку готують корисні лекції, тренінги та майстер-класи, фахову практичну інформацію, бізнес-сесії, дискусії та круглі столи. Протягом трьох днів журналісти зможуть поспілкуватися зі всіма активними гравцями ринку нерухомості з України та Євросоюзу, США й інших країн.

Зверніть увагу, що до участі у ключових заходах запрошені гості з-за кордону та представники суміжних професій.

Серед тем для обговорення:

  • перспективи розвитку ринку нерухомості в Україні
  • сучасні тенденції українського та світового ринку нерухомості
  • кращі технології та методики, що застосовуються у цьому бізнесі
  • інвестиційні проекти
  • досвід та законодавчі особливості різних країн тощо.

Для акредитації на конференцію відправте заявку:

Анна Степанова, прес-секретар АФНУ

Тел.: +380 97 576-31-93

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 2000 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2022 АФНУ. Всі права захищено