Цього року конференцію приймає львівський Premier Hotel Dnister (https://dnister-hotel.phnr.com/ua).

Вдало розташувавшись на пагорбі навпроти мальовничого парку, готель знаходиться всього за декілька кроків від Старого Міста, яке внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також від найвизначніших архітектурних пам’яток Львова. 

Нещодавно номери готелю  було повністю відреставровано: зараз це зовсім новий інтер’єр, в якому поєднались модернізм та класика, продумана система освітлення та клімат-контролю, а також неймовірний вид з вікон. У Premier Hotel Dnister зберігається тепла атмосфера та гостинність Львова – справжнього музею під відкритим небом! 

Готель також володіє значним досвідом проведення подій як національного, так і міжнародного масштабу. Тут є 4 спеціально обладнані конференц-зали, кімната для переговорів та сучасний бізнес-центр – тож, кожен учасник конференції, окрім офіційної програми, може організувати власні ділові зустрічі та переговори.

 

 

Рекомендації організаторів щодо проживання у Львові

Інформація оновлюється

 

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 1500 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2019 АФНУ. Всі права захищено